За останнє десятиліття здобувати освіту в Австрії стало дуже популярним. Австрія – один із лідерів міжнародного освітнього ринку. Тут щорічно навчається понад 160 000 іноземних студентів. Навчання в Австрії визнане одним з кращих. Система вищої освіти Австрії поділяється на три сектори: університети та університети мистецтв; коледжі, в яких навчають викладачів і соціальних працівників; вищі школи. Всі університети в Австрії державні. Оскільки всі основні університети фінансуються з федерального бюджету, навчання для австрійських громадян є безкоштовним. Для того, щоб студенти з України могли навчатися безкоштовно, вищі навчальні заклади Австрії пропонують на постійній основі стипендії для іноземних студентів. Пропонуємо переглянути та скористатися Австрійським Стипендіальним Фондом.

Особливістю навчання в університетах Австрії є широкий профіль підготовки. Університет, як правило, дає загальні теоретичні знання. Практичні навички і здібності більшою мірою формуються у процесі трудової діяльності. У навчальному плані регламентується обсяг часу на обов’язкові дисципліни і дисципліни за вибором. Студент самостійно формує свою програму, на перших порах йому допомагає консультаційна служба при навчальному закладі, а також студенти старших курсів, які зможуть дати корисні поради щодо того, як краще розпорядитися своїм часом.

Передбачено не тільки право вибору навчальних дисциплін, тем курсових і дипломних робіт, але й право складати іспит у термін, що встановлюється самим студентом. Якщо дисципліну ведуть кілька викладачів, студентові надається можливість вибору екзаменатора.

Вам залишається спробувати, скориставшись базою стипендіальних фондів, які ми пропонуємо. Адже відомо: «Під лежачий камінь – вода не тече».

Австрійські стипендіальні фонди

By vmp