7 липня 2019 року стартував новий освітній проект «Доступна освіта 2019», який дозволяє отримати грант розміром 10 тисяч гривень на навчання абітурієнтам ВНЗ. Фінансова допомога надається за результатами творчого конкурсу, що проводиться на території України.

Грант на фінансування вищої освіти є світовою традицією, що поширена у США та країнах Європи. Отримання коштів дозволяє талановитій молоді у рамках проєкта «Доступна освіта 2019» займатися навчанням. Участь у конкурсі відкрита для абітурієнтів, учасники, які посядуть 2 та 3 місця, отримають заохочувальні презенти.

Для забезпечення цільового використання грошей переможець не може отримати їх готівкою, натомість кошти перераховуються на рахунок обраного навчального закладу для погашення частини оплати за навчання.

Ознайомитися з усіма умовами конкурсу та його регламентом можна на сайтах організаторів конкурсу, компаній SiteClinic – https://siteclinic.ua/education-grant/ та Barb.ua – https://barb.ua/education-grant .

Кожна конкурсна робота оцінюється неупередженим журі, до складу якого входять представники перерахованих компаній. Для участі у конкурсі заповнюється форма учасника на сайті будь-якого організатора, а також відправляється стаття на тематику ІТ-технологій.

Важливо! Стаття не має бути опублікована раніше в інших джерелах, а також вимагається оригінальність змісту. Журі оцінюватиме актуальність публікації, її новизну та важливість обраної проблеми.

Подати свої матеріали можна до 25 серпня 2019 року, оголошення результатів відбудеться 3 вересня.

By vmp