Для осіб зацікавлених освітою в Польщі існують програми, що дозволяють отримати кошти на освіту.

Ознайомтеся з ними, можливо зможете прийняти в них участь.

Українські студенти мають величезні можливості отримати іноземні стипендії і гранти. Багато грантів і стипендій надають також польські ВНЗ, якщо зауважили у молодого студента потенціал і глибокі знання.

Study tours to Poland – Навчальні тури до Польщі
STP для студентів є однїєю з перших циклічних польських програм спрямованих до молоді із Східної Європи. В рамах цієї програми найкращі студенти з України, Білорусії, Молдови і Росії в віці від 18-21 років взяти участь в навчальних турах до Польщі.
http://www.studytours.pl/course/view.php?id=9

Teraz Wrocław – Тепер Вроцлав
Вроцлавське академічне суспільство, яке співпрацює з програмою Teraz Wrocław, підготовало чудову пропозицію для Українців. Учасники проекту можуть брати участь у двотижневому мовному курсі, який фінансує проект Teraz Wrocław.
http://terazwroclaw.pl/artykuly/3633/Kursy-polskiego-dla-ukrainskich-studentow/

Стипендіальна програма Уряду РП для молодих науковців
Студіум Східньої Европи Варшавського Університету запрошує до участі в стипендіальній програмі Уряду РП для молодих науковців.
Програма призначена для молодих науковців з України, Білорусі, Молдови, Росії держав Центральної Азії та Кавказу. Кандидати мусять мати вищу освіту із гуманітарних напрямків, мати вік до 35 років та знати польську мову.
http://www.studium.uw.edu.pl/?id=136&nid=200

Стипендіальна програма ім. Л. Кіркланда
Польсько-Американський фонд свободи і Польсько-Американська комісія Фулбрайта оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану.
Програма адресована до молодих лідерів, що мають вищу освіту, зацікавлені в розвитку демократії, економіки і суспільства в своїх країнах і регіоні.
Програма триває 2 семестри, під час яких кандидат навчається в польському вищому навчальному закладі і відбуває 2-4 тижневе професійне стажування в державних і приватних установах.
http://www.kirkland.edu.pl/mod/resource/view.php?id=19

Стипендіальна програма Міністра культури „Gaude Polonia”
Стипендіальна програма Міністра культури „Gaude Polonia”призначена для молодих творців культури та перекладачів польської літератури з країн Центрально-Східної Європи, в першу чергу з Білорусі і України.
Стипендію на пів року можуть отримати творці, що займаються: фільмом, фотографією, консервацією пам’ятників старовини, літературою/перекладом, музикою, візуальним мистецтвом, театром, критикою мистецтва, театру і фільму.
http://www.nck.pl/kategorie/oprogramie.html

Стипендіальна програма ім. Кшистофа Скубішевскєго Міністра закордонних справ (1989-1993)
Для кандидатів з Центральної Європи, Балкан, Балтійських країн, Східньої Європи, Росії, Центральної Азії та країн Кавказу.
Стипендія дає можливість відбути наукове стажування в Варшавському Університеті чи в іншому польському ВНЗ в галузі права, політичних наук та новітньої історії.
Реалізатором стипендії є Студіум Східньої Европи Варшавського Університету.
http://www.studium.uw.edu.pl/?id=136&nid=205

 

Джерело: http://www.studyinpoland.pl/

By mp