Освіта в Німеччині має свої цікаві особливості. Вибрати університет або школу для навчання в Німеччині не просто, і варто почати пошук з візиту на їхні сайти, де міститься вичерпна інформація про вступ, стипендії. Ми пропонуємо Вам переглянути стипендіальні фонди Німеччини на нашому сайті.

 Навчання в Німеччиyі принесе Вам чимало задоволення і нових позитивних емоцій.  У будь-якому випадку, Вам необхідно усвідомлювати, що навчання в Німеччині потребує від Вас впевнені знання німецької мови.  Іноді у вільний від навчання час (як правило, на старших курсах) при певних умовах студентам-іноземцям дозволяється трохи підробляти.  Під час канікул у студентів є можливість різноманітного проведення часу, наприклад поїздки в табір в якості волонтера і т. д. Крім повноцінного навчального процесу при німецькому вузі також можна пройти наукову практику (якщо Ви вже маєте диплом українського вузу і займаєтеся науковою роботою). Для тих, кого цікавить вивчення німецької мови в Німеччині, одночасно знайомлячись з країною, пропонується велика кількість різних варіантів курсів. При цьому Ви також вибираєте специфіку навчального курсу: вивчення німецької мови для всіх бажаючих, вивчення спеціальної німецької мови (готельне господарство і туризм, маркетинг, банківська справа, право, медицина, технології, мистецтво), семінари для викладачів, канікулярні навчальні програми для школярів.

Освіта в Німеччині – це шанс оволодіння однією з найпопулярніших ділових мов світу, здобути практичні ділові навики та прокласти собі стежку у перспективне майбутнє!

Німецькі стипендіальні фонди

By vmp