17 – 18 травня 2013 р. у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка відбулася Х Міжнародна науково-практична конференція «Молодіжна політика: проблеми та перспективи», організована кафедрою правознавства, соціології та політології спільно з Інститутом соціології Державної вищої східноєвропейської школи у Перемишлі (Республіка Польща). На конференцію прибула чисельна делегація вишів Польщі, зокрема : проф. Ян Зовчак та проф. Йоанна Трушковська (Університет Кардинала Станіслава Вишиньського у Варшаві), проф. Пьотр Гурський (Краківська Гірничо-металургійна академія ім. С. Сташица), проф. Мацей Гітлінг, д-р Славомір Солецький та д-р Пьотр Длугош (Жешівський університет), проф. Тадеуш Михальчук (Краківська Академія ім. Анджея Морджевського), д-р Адам Бобрик та д-р Цезар Каліта (Природничо-гуманітарний університет у Сєдльцах), д-р Дорота Моронь та д-р Марта Макух (Вроцлавський університет), д-р Дорота Чакон (Краківський педагогічний університет), д-р Івона Бутманович-Дембіцька (Краківський політехнічний університет), д-р Пьотр Фрачек (Державна вища професійна школа в Сяноку) та ін.

By mp