Пам’ятаю цей відповідальний момент, коли я була абітурієнтом і прийшов час обирати університет, в якому я буду здобувати знання. Вже на той час я була свідома про можливість студентської мобільності, що одразу привернуло мою увагу. Хороші успіхи у навчанні і володіння іноземними мовами допомогли мені отримати шанс навчатись в Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові. Цей досвід перевершив всі мої очікування і став найбільш незабутнім періодом мого студентського життя.

По-перше, навчання в польському академічному середовищі дало мені неперевершену можливість поглибитися у вивченні польської мови, покращити мою вимову та розширити словниковий запас.

По-друге, Еразмус+ дозволив мені побувати в культурному середовищі Польщі, що є домом для багатої літературної та мовної спадщини. Відвідування місць, пов’язаних зі славними польськими письменниками та поетами, відкрило для мене нові глибини польської культури.

Крім того, Еразмус створив унікальну можливість для мене побачити красу та різноманіття Польщі,Словаччини та Австрії. Пізнавати місцеву кухню, традиції та звичаї було захоплююче, і я почувала себе повністю поглинутою їхньою культурою.

Цей досвід назавжди залишиться в моєму серці і стане безцінним внеском у мою освіту та особистий розвиток.

#DrohobychUniversity

#ErasmusPlus

By vmp