ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

Маємо приємність Вас поінформувати, що наш проект з Erasmus+ KA1 – «Навчальна мобільність індивідуальних студентів та викладацького складу ВНЗ між країнами-учасниками програми та країнами-партнерами» переміг у конкурсі на 2015-2016 навчальний рік. Частина проекту з Україною отримала високу кількість балів – 95 зі 100 максимальних. Координація проекту буде здійснюватися Люблінським католицьким університетом у співпраці з університетами України: Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. І.Франка, Національним університетом «Острозька Академія», Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

Перший етап конкурсу розпочинається 1 жовтня 2015 року.

Бажаючих взяти участь просимо звертатись до Відділу міжнародних проектів (каб. № 9) до 26 жовтня 2015 року.

В рамках проведення першого відбіркового етапу програми Erasmus+ та встановлення рівня знань кандидатів-учасників з англійської та польської мов 26 жовтня 2015 року буде проведено кваліфікаційну співбесіду.

ПРИНЦИПИ ТА КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ВИКЛАДАЧІВ

ПРИНЦИПИ ТА КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ СТУДЕНТІВ