Шановні партнери,

Користуючись нагодою дякуємо Вас за співпрацю, запрошуємо на наші заходи і просимо розмістити та поширити через Ваші контакти, сайти університетів інформацію про заходи НТО в Україні щодо нових конкурсів освітніх програм ЄС: Темпус, Еразмус Мундус, Жан Моне.

 

Реєстрацію відкрито – Розклад інформаційних днів:

21-22 листопада 2012 року – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Івано-Франківськ (мова заходу – українська).

13-14 грудня 2012 року – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київ (мова заходу – українська/англійська).

24-25 січня 2013 року – Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Миколаїв (мова заходу – українська).

 

Деталі та інформація для сайту у додатку. press-release_2012 InfoDays_news

 

Запрошуємо Вас надсилати на tempus@ilid.org.ua файл “Пошук партнерів” з описом Вашої ідеї (англійською мовою) щодо нових проектів. НТО в Україні буде брати участь в Європейських Інформаційних днях програми Темпус (Франція, Фінляндія, Латвія, Литва, Естонія, Польща, Португалія) та зможемо поширити інформацію про Ваші ідеї та знайти Вам партнера чи грант-апліканта. Ми також розішлемо Ваші ідеї у всі країни програми Темпус (ЄС та партнерів) для пошуку партнерів.

 

Звертаємо Вашу увагу на матеріали конференції European Integration of Higher Education of Ukraine in context of Bologna Process вже доступні на сайті http://www.tempus.org.ua/uk/news/838-jakist-neobkhidna-umova-jevropejskoji-integraciji-vishhoji-osviti-ukrajini-.html

Де Ви можете ознайомитись із особливостями запровадження ключових інструментів Болонського процесу: ЄКТС, НРК і забезпечення якості, будемо вдячні за поширення також цієї інформації та матеріалів сере Ваших колег та координаторів ЄКТС.

 

Як завжди, цілий рік ми проводимо консультації щодо написання та запровадження проектів Темпус, запрошуємо звертатись.

 

Дякуємо за співпрацю, будемо раді бачити та бажаємо успіхів!

 

З повагою, Світлана Шитікова

Національний Темпус-офіс в Україні (проект ЄС)

Інститут лідерства, інновацій та розвитку

НМГР-Україна

By vmp