Шановні викладачі та аспіранти!

Запрошуємо бажаючих долучитися до групи,

яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Німеччини в Міжнародний університет Шиллера (кампус в Гaйдельберзі)

https://www.schiller.edu/heidelberg-campus

«Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера»

4-14 серпня 2017 р.

Сертифікат на 108 годин

 

Захід відбувається за інформаційного сприяння

Міжнародного науково-освітнього порталу http://galilei.in.ua/

Безліч інформації щодо грантів та стипендій, конкурсів, форумів та конференцій, літніх та зимових шкіл, тренінгів та семінарів за кордоном!

Реєструйтеся на сайті та регулярно отримуйте нові анонси!

 

Програма стажування

Модуль 1. Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів в Міжнародному університеті Шиллера.

Модуль 2. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду.

Модуль 3. Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня: унікальний досвід Міжнародного університету Шиллера.

 

Трансфер, екскурсійне та готельне обслуговування забезпечує

Туристична компанія «Алголь» (м. Львів)

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА ТРАНСФЕРУ

Львів-Краків-Вроцлав-Мангейм-Гайдельберг-Баден-Баден(факультатив)-Франфуркт-на-Майні(факультатив)-Страсбург-Штутгарт-Мюнхен-Зальцбург-Відень-Будапешт-Львів

1 день. 4 серпня. П’ятниця. Виїзд зі Львова. Переїзд у Краків. Самостійна робота. Вільний час. Поселення в готель на шляху до Вроцлава. Ночівля.

2 день. 5 серпня. Субота. Сніданок. Виселення. Переїзд у Вроцлав. Самостійна робота. Нічний переїзд в Мангейм.

3 день. 6 серпня. Неділя. Прибуття в Мангейм. Відпочинок. Поселення в готель. Самостійна робота. Ночівля.

4 день. 7 серпня. Понеділок. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Факультатив у Баден-Баден. Ночівля.

5 день. 8 серпня. Вівторок. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Факультатив у Франкфурт-на-Майні. Ночівля.

6 день. 9 серпня. Середа. Стажування (самостійна робота з бібліотечним фондом). Культурна програма: відвідування Страсбурга. Ночівля.

7 день. 10 серпня. Четвер. Сніданок. Виселення з готелю. Стажування (аудиторна робота). Культурна програма: відвідування Штутгарта. Поселення в готель. Ночівля.

8 день. 11 серпня. П’ятниця. Сніданок. Виселення. Самостійна робота. Переїзд у Мюнхен. Вільний час в Мюнхені. Поселення та ночівля в готелі на шляху до Зальцбурга.

9 день. 12 серпня. Субота. Сніданок. Виселення. Переїзд в Зальцбург. Самостійна робота. Вільний час. Поселення та ночівля в готелі на шляху до Відня.

10 день. 13 серпня. Неділя. Сніданок. Виселення з готелю. Самостійна робота та вільний час у Відні. Переїзд у Будапешт на огляд нічної ілюмінації. Нічний переїзд до Львова.

11 день. 14 серпня. Понеділок. Прибуття вранці до Львова.

 

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ТРАНСФЕРУ ТА СТАЖУВАННІ

Загальна вартість участі у програмі складає гривневий еквівалент 630 євро, до якої входить сплата послуг туроператора, який забезпечує трансфер та готельне обслуговування учасників стажування (гривневий еквівалент 480 євро) та ще 150 євро сплачується по прибуттю в Гайдельберг.

Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції.

Трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь» (www.algol.com.ua). Вартість послуг складає гривневий еквівалент 480 євро, куди входить трансфер комфортабельним  автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелях зі сніданками (8 ночей) у двомісних та тримісних номерах (за бажанням).

Бронювання місця учасника групи здійснюється за умови попередньої сплати частини від вартості послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у програмі, вартість бронювання не повертається. Виняток – відмова консульства Німеччини видати візу. Залишок суми, еквівалент 380 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».

Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.

Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням Міжнародного університету Шиллера (кампус Гайдельберг, Німеччина).

Учасникам стажування запрошення на стажування та документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання місця в групі та укладення відповідного договору з туроператором.

Керівництво позааудиторною роботою та відповідні консультації для учасників стажування на шляху з України до Гайдельбергу та зворотно забезпечує професор Міжнародного університету Шиллера, який супроводжує групу.

Увага! Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих осіб. Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи, їм запрошення на стажування не надаються.

Увага! Коли відбудеться набуття Україною безвізового режиму, нагадуємо, що їм зможуть скористатися тільки власники біометричних закордонних паспортів.

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Для отримання візи необхідно підготувати наступні документи: паспорт громадянина України, закордонний паспорт, довідка з місця роботи із зазначенням середньої заробітної плати за останні 6 місяців, довідка з банку по залишку на рахунку (з розрахунку 50 євро на день перебування за кордоном), медична страховка для виїзду за кордон. Після отримання заявки, учаснику буде надіслано перелік документів, які необхідно підготувати для подання на отримання візи.

Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 1 червня 2017 р.!

Тема листа: Стажування-серпень Гайдельберг Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:

  • Заявка прізвище (учасника);
  • Паспорт прізвище (учасника).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень

консультування надається: confgalilei@ukr.net

Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67

 

 

ФОРМА ЗАЯВКИ

 

ЗАЯВКА

на участь у стажуванні

в Міжнародному університеті Шиллера

м. Гайдельберг, Німеччина

4-14 серпня 2017 р.

Прізвище, ім’я, по-батькові українською мовою
Прізвище, ім’я латиницею згідно закордонного паспорта
Дата народження (у форматі дд.мм.рррр)
Серія та номер закордонного паспорта
Дата видачі закордонного паспорта (у форматі дд.мм.рррр)
Дата закінчення строку дії  закордонного паспорта (у форматі дд.мм.рррр)
Адреса реєстрації місця проживання (як написано в паспорті громадянина України, українською мовою)
Науковий ступінь
Вчене звання
Посада з вказанням назви кафедри (відділу)
Назва місця роботи / навчання (університету) українською мовою
Назва місця роботи / навчання (університету) англійською мовою
Е-mаіl
Моб. телефон
Наявність діючої Шенгенської візи (так/ні)
Номер та адреса відділення «Нової пошти»

 

By vmp