Шановні студенти та аспіранти,

викладачі та співробітники 

Дрогобицького державного педагогічного

університету імені Івана Франка!


Українське Фулбрайтівське коло, Програма імені Фулбрайта в Україні, Інститут міжнародної освіти та  Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка за підтримки Посольства США в Україні запрошують на лекцію-виступ випускника фулбратівської програми, музиканта Романа Бардуна на тему: “Важливі елементи в побудові кар’єри для професійного музиканта: запис альбому, портфоліо, нетворкінг” . Лекція відбудеться 3 листопада  об 11:00 у Головному корпусі ДДПУ, аудиторія № 25

Попередньо просимо заповнити реєстраційну форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsCWNe8fI5mKmGCT4Quz-d8S2rZnFdODA1vG50egbW80_5wA/viewform

Під час заходу планується презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.


Лекція відбудеться у рамках проекту “У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України”, присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні. 

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

By vmp