24 – 28 квітня 2023 року завідувачка кафедри практики англійської мови та методики її навчання доцентка Віра Сліпецька реалізувала мобільність у межах програми Erasmus+ в Люблінському католицькому університеті імені Іоана Павла ІІ.

Доцентка Віра Сліпецька читала лекції з «Історії англійської мови» для понад 50 студентів спеціальності 0232 «Література та Лінгвістика (Англійська мова)». Викладачка також ознайомилася з навчальними планами та методичною літературою. Номер проєкту: 2022-1-PL01-KA171-HED-000077661.

За організацію візиту доцентки Віри Сліпецької висловлюємо подяку головній координаторці Erasmus+ Люблінського католицького університету імені Іоана Павла ІІ Магдалені Кічук та завідувачці кафедри історії англійської мови Магдалені Чаржинській-Войцик.