Назва: “Scream of Environment”

Тип обміну: молодіжний обмін в рамках ЕРАЗМУС+

Період: 18-27 лютого 2023

Місце: İstanbul/ Turkey

Внесок учасника програми: 1400 грн (крім активних учасників організації)

Дедлайн подачі заявок : 23 жовтня 2022 року включно

Опис проекту

Проект має на меті висвітлити такі поняття, як лісонасадження, охорона ґрунтів, важливість водних ресурсів, боротьба зі зміною клімату, охорона природи, підвищення обізнаності щодо біологічного різноманіття, переробка та адвокація проти знищення природних активів. Необхідно переходити до екологічно чистих міських форм, які підкреслюють зв’язок між природою та людиною. З цією метою, незважаючи на те, що проводяться дослідження позитивних чи негативних наслідків забруднення навколишнього середовища, відходів, використання енергії та використання інших ресурсів, слід проводити більше досліджень обізнаності через людське походження екологічних проблем.

УЧАСНИКИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ:

  1. Безкоштовним проживанням та харчуванням, культурними програмами.
  2. Цей молодіжний обмін проходить в рамках ЕРАЗМУС+, тому учасникам покривається (повертається після обміну) вартість дороги в межах ліміту програми.
  3. Після молодіжного обміну кожен учасник отримає сертифікат неформальної освіти від Європейської Молодіжної Комісії (YouthPass).

УМОВИ УЧАСТІ: вік 18-30 років, знання англійської на твердому розмовному рівні і краще, наявність дійсного закордонного паспорту на момент подання заявки, зацікавленість в темі обміну, коммунікативність, відкритість, готовність стати активним членом групи і гідно представити Україну на міжнародному заході.

Деталі https://bit.ly/3S7hmcw

ЩОБ ПОДАТИ ЗАЯВКУ потрібно заповнити аплікаційну форму за наступним лінком

https://forms.gle/LYXrL5yrUqxXqSqh9

311789829_5379332748842186_5091010932972709696_n Print

By vmp