Шановні викладачі та аспіранти!
Запрошуємо бажаючих долучитися до групи,
яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Німеччини
в Міжнародний університет Шиллера (кампус в Гaйдельберзі)
http://heidelberg.schiller.edu/
«Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання:
досвід Міжнародного університету Шиллера»
4-14 серпня 2017 р.
Сертифікат на 108 годин

Програма стажування

Модуль 1. Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів в Міжнародному університеті Шиллера (36 годин).
Модуль 2. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду (36 годин).
Модуль 3. Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня: унікальний досвід Міжнародного університету Шиллера (36 годин).

Трансфер, екскурсійне та готельне обслуговування забезпечує
туристична компанія «Алголь» (м. Львів) 

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА ТРАНСФЕРУ
Львів-Краків-Вроцлав-Мангейм-Гайдельберг-Баден-Баден(факультатив)-
Франфуркт-на-Майні(факультатив)-Страсбург-Штутгарт-Мюнхен-Зальцбург-Відень-Будапешт-Львів

1 день. 4 серпня. П’ятниця. Виїзд зі Львова. Переїзд у Краків. Самостійна позааудиторна робота. Вільний час. Поселення в готель на шляху до Вроцлава (в Катовіце). Ночівля.
2 день. 5 серпня. Субота. Сніданок. Виселення. Переїзд у Вроцлав. Самостійна позааудиторна робота. Нічний переїзд в Мангейм.
3 день. 6 серпня. Неділя. Прибуття в Мангейм. Відпочинок. Поселення в готель. Самостійна позааудиторна робота. Ночівля.
4 день. 7 серпня. Понеділок. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Факультатив у Баден-Баден. Ночівля.
5 день. 8 серпня. Вівторок. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Факультатив у Франкфурт-на-Майні. Ночівля.
6 день. 9 серпня. Середа. Cніданок. Стажування (самостійна робота з бібліотечним фондом). Культурна програма: відвідування Страсбурга. Ночівля
7 день. 10 серпня. Четвер. Сніданок. Виселення з готелю. Стажування (аудиторна робота). Культурна програма: відвідування Штутгарта. Поселення в готель. Ночівля.
8 день. 11 серпня. П’ятниця. Сніданок. Виселення. Самостійна позааудиторна робота. Переїзд у Мюнхен. Вільний час в Мюнхені. Поселення та ночівля в готелі на шляху до Зальцбурга.
9 день. 12 серпня. Субота. Сніданок. Виселення. Переїзд в Зальцбург. Самостійна позааудиторна робота. Вільний час. Поселення та ночівля в готелі на шляху до Відня.
10 день. 13 серпня. Неділя. Сніданок. Виселення з готелю. Самостійна позааудиторна робота та вільний час у Відні. Переїзд у Будапешт на огляд нічної ілюмінації. Нічний переїзд до Львова.
11 день. 14 серпня. Понеділок. Прибуття вранці до Львова.
8 ночей у готелях, 2 нічні переїзди

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ТРАНСФЕРУ ТА СТАЖУВАННІ

Загальна вартість участі у програмі складає гривневий еквівалент 630 євро, до якої входить сплата послуг туроператора, який забезпечує трансфер та готельне обслуговування учасників стажування (гривневий еквівалент 480 євро) та ще 150 євро сплачується по прибуттю в Гайдельберг на рахунок університету.
Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції.
Трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь» (www.algol.com.ua).Вартість послуг складає гривневий еквівалент 480 євро, куди входить трансфер комфортабельним  автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелях зі сніданками (8 ночей) у двомісних та тримісних номерах (за бажанням).
Бронювання місця учасника групи здійснюється за умови попередньої сплати частини від вартості послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у програмі, вартість бронювання не повертається. Виняток – відмова консульства Німеччини видати візу. Залишок суми, еквівалент 380 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».
Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.
Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням Міжнародного університету Шиллера (кампус Гайдельберг, Німеччина).
Учасникам стажування запрошення на стажування та документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання місця в групі та укладення відповідного договору з туроператором.
Керівництво позааудиторною роботою та відповідні консультації для учасників стажування на шляху з України до Гайдельбергу та зворотно забезпечує професор Міжнародного університету Шиллера, який супроводжує групу.
Увага! Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих осіб. Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи, їм запрошення на стажування не надаються.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Для отримання візи необхідно підготувати наступні документи: паспорт громадянина України, закордонний паспорт, довідка з місця роботи із зазначенням середньої заробітної плати за останні 6 місяців, довідка з банку по залишку на рахунку (з розрахунку 50 євро на день перебування за кордоном), медична страховка для виїзду за кордон. Після отримання заявки, учаснику буде надіслано перелік документів, які необхідно підготувати для подання на отримання візи.
Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 25 травня 2017 р.!
Тема листа: Стажування-серпень Гайдельберг Прізвище та Ім’я учасника
Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:
Заявка прізвище (учасника);
Паспорт прізвище (учасника).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення,
програми стажування та запрошень консультування надається: confgalilei@ukr.net Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67

 

By vmp