У рамках програми Erasmus+ студентка філологічного факультету ДДПУ ім. І.Франка Валентина Фольц розпочала семестрове навчання у Польщі

20 лютого 2019 року новий навчальний семестр для студентки філологічного факультету Валентини Фольц розпочався в Люблінському католицькому університеті Яна Павла ІІ (Польща). Разом із 84 студентами з 11 країн студентка навчається за програмою академічної мобільності Еразмус+. 18-19 лютого працівниками університету були організовані та проведені орієнтаційні дні, під час яких іноземних студентів ознайомили з усією важливою інформацією щодо навчання в Люблінському католицькому університеті та розповіли про життя і дозвілля у Любліні. Також була проведена екскурсія Старим містом.

Крім цього, Люблінський католицький університет спільно з трьома іншими вищими навчальними закладами, а саме з Люблінською політехнікою, Університетом природничих наук та Університетом Марії Кюрі-Склодовської організували Lublin Erasmus Integration Day 2019 (14.03.2019). Цей захід дав змогу студентам пізнати культуру інших країн, познайомитися з новими людьми та скуштувати страви інтернаціональної кухні.

Відомо, що однією із спільнот, які здавна співтворять багатокультурну мозаїку Любліна, є українці. У Любліні функціонує Українське Товариство, котре щорічно, у річницю народження Тараса Шевченка організовує читання поезії «Кобзаря». Цьогоріч до читань Шевченкових віршів долучилась і наша студентка Валентина Фольц.

Ф1  Ф2  Ф5 Ф3Ф6 Ф4 Ф7

 

By vmp