4-5 лютого 2020 року відбулась перша робоча зустріч (kick-off meeting) команди проекту UKROTHE (Erasmus+, CBHE) на базі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка. Учасники проекту та цієї зустрічі це: Університет прикладних наук VIVES (Бельгія), Політехнічний університет в Порту (Португалія), Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (Україна), Придніпровська академія фізичної культури і спорту (Україна), Хмельницький національний університет (Україна). До проекту також залучені організації: “Oradea” (Бельгія-Румунія), “TAPAS” (Іспанія), Caritas Самбірсько-Дрогобицької єпархії (Україна), Реабілітаційний центр “Модричі” (Україна). Також під час зустрічі відбулась skype-конференція з пані Світланою Шитівокою (НЕО в Україні). Координаторами зустрічі є Шарон Схільварт, Елке Денис, Ганс Вермієрс (VIVES).

Мета проєкту UKROTHE – це опрацювання нової навчальної програми з ерготерапії. Цілі проєкту заплановано реалізувати протягом 2020-2022 років. Для досягнення нележної результативності планується залучення низки вітчизняних та європейських фахівців (теоретиків та практиків), студентство та громадськість.

345  6