Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка укладено угоду з Полонійною Академією в Ченстохові про надання студентам ДДПУ можливості отримання подвійних дипломів.

Безымянный                                                               Безымянный1

Полонійна Академія в Ченстохові – це один з кращих непублічних ВНЗ, який функціонує з 1992 року і користується великою популярністю як в Польщі, так і поза її межами. Привити студентам ті цінності, які підготують їх до активної участі в суспільному житті – це суть існування Полонійної Академії. ЇЇ діяльність націлена на соціально-економічні перспективи 21-го століття і на розвиток цих перспектив, що передбачає суспільно-економічний розвиток окремої особистості і суспільства в цілому. Навчання у Полонійній Академії дозволить студентам ДДПУ отримати польський диплом, який визнається в Євросоюзі і у світі.

Умови участі у проекті «Подвійний диплом»

Бакалаврат

1. Для залучення до проекту «ПД – бакалавр» на 2-ому курсі студенту ДДПУ слід скласти усі необхідні документи у Полонійну Академію до 30 червня поточного року (як виняток у 2013/2014 н.р для студентів 3 та 4 курсу – до 30 вересня).

2. Студентам ДДПУ, що прийматимуть участь у проекті «ПД – бакалавр», зараховуються 140 кредитів за зараховані дисципліни за період навчання протягом 3-х курсів у Дрогобичі. Під час навчання протягом 4-го курсу у Дрогобичі студент повинен, навчаючись у Полонійній Академії на 3-му курсі ще отримати 40 кредитів з дисциплін за навчальними планами Полонійної Академії.

Магістратура

1.  Студенти проекту «ПД – магістр» після закінчення магістратури у ДДПУ можуть навчатися у магістратурі Полонійної Академії.

При вступі у магістратуру Полонійної Академії магістрові ДДПУ зараховуються 60 кредитів з програм підготовки у ДДПУ. Ще 60 кредитів слід отримати за рік навчання у Полонійній Академії за програмами цього навчального закладу.

2. У магістратурі Полонійної Академії передбачається навчання щонайменше протягом одного семестру (з року навчання). Теоретичне навчання протягом семестру реалізується у Полонійній Академії, натомість практична підготовка часто проводиться у країнах Євросоюзу.

Магістратура завершується захистом магістерської роботи, яка може бути подана українською мовою. Додатково англійською має бути подана назва роботи, зміст та анотація.

Загальні положення

1. У випадку навчання у Полонійній Академії в Ченстохові (Польща) студент може:

– претендувати на стипендію на правах польського студента;

– знижувати оплату за навчання за домовленістю з партнером (вона складатиме 1200 Є за рік навчання і проводитиметься у три етапи: 200 Є вступний внесок при залученні до проекту, 500 Є на початку навчання на Полонійній Академії на 3-ому курсі та 500 Є перед отриманням диплому про закінчення).

У випадку виходу студента з проекту «Подвійний диплом» він втрачає право на зниження оплати за навчання і може навчатись у Полонійній Академії на загальних засадах.

2. Навчання у Полонійній Академії на інтердисциплінарному факультеті проводиться за напрямами, що тут реалізуються.

3.  Для отримання дипломів бакалавра чи магістра у Полонійній Академії студент зобов’язаний отримати сертифікати LCCI (сертифікат на рівень володіння англійською мовою) (рівень 1 або 2) та ECDL Start, мовні сертифікати на знання другої іноземної мови згідно Європейської системи рівнів володіння іноземною мовою. Також додатково за бажанням можна закінчити Школу польської мови та культури з рівнем В2 при Полонійній Академії, з відповідним сертифікатом, який вимагається при отриманні «карти поляка».

4. Обов’язковою умовою участі у проектах «ПД» є достатнє знання польської мови.

 

За детальною інформацією просимо звертатись:

Навчально-методичний відділ                                             Відділ міжнародних проектів

Косовська Ольга                                                                                 (244) 3-81-11

(244) 2-20-48

By vmp