Від початку повномасштабної війни росії проти нашої держави університет отримує постійну підтримку від закордонних партнерів. 16-17 липня 2023 року Асоціація «Спільнота академічна» та Державний заклад вищої освіти «Колегіум Вітелона» (м.Легниця, Польща) в особі доктора Беати Скварек та Єжи Дорожка під час чергового – 20-го приїзду передали для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитку №1, пакунки із засобами гігієни та миючими засобами, подаровані Карітасом м.Легниця – дитячий одяг та набори (пелюшки, ковдри для дітей та сорочки для мам) від мерії м. Легниця, які були передані до Дрогобицької мерії для пологового відділення Дрогобицької лікарні.

Метою візиту до Дрогобича 16-17 липня була також передача запрошень на перший Фестиваль польсько-української культури, який відбудеться 2 вересня 2023 р. Легниці, Приїзд гостей відбудеться в рамках проекту «Під спільним небом» – Асоціація «Спільнота академічна» та Державний заклад вищої освіти «Колегіум Вітелона» є співорганізаторами першого Фестивалю польсько-української культури в Легниці, співфінансованого Фундацією PZU.

Під час зустрічі в Дрогобицькому університеті було підписано угоду про партнерство щодо реалізації проекту «Під спільним небом – студенти на Фестивалі польсько-української культури» за фінансування Польсько-української ради молодіжних обмінів за грантом Міністерства освіти і науки. Доктор Беата Скварек також передала монографію «В інтересах розвитку та безпеки дитини – соціальні та правові аспекти» під редакцією Анни Павляк, Беати Скварек, Юстини Стадніченко, яка є результатом 5-ї Міжнародної наукової конференції «Соціально-правові аспекти догляду та освіти 21 століття: виклики, загрози, надії», що відбулася 25 листопада 2022 року у форматі онлайн.

Іншим, не менш важливим моментом візиту, стало завершення проекту «Ми маємо цю силу – невтомні та ефективні в допомозі», який реалізує Асоціація «Спільнота академічна». Проект співфінансований Польсько-американським фондом Свободи в рамках програми «Ми підтримуємо Україну», що виконується Фундацією «Освіта для демократії». Створену у студентському гуртожитку ДДПУ кімнату творчої та рухової активності обладнали засобами для занять з творчого розвитку дітей.

Вдячні нашим партнерам за постійну підтримку і допомогу у цей важкий для усіх нас час і віримо, що спільними зусиллями здобудемо омріяну перемогу.

22

By vmp