Надзвичайно важливе досягнення Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та його партнерів – вперше наш проект Erasmus+ KA2 “UKROTHE: Developing an Occupatioal Therapy study programme in Ukraine” серед переможців 2019 року!

Бенефіціаром цього проєкту є Університет прикладних наук VIVES (Бельгія). Серед партнерів з України також: Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту, Хмельницький національний університет, Благодійний фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української греко-католицької церкви» та Реабілітаційний центр MODRYCHI.

Детальніше про напрям Еразмус+ КА2: Проєкти співпраці – це проєкти задля розвитку інновацій та обміну успішними практиками у галузі вищої освіти, а також для співпраці між країнами-членами та країнами-партнерами програми Еразмус+ (включаючи Україну), які відкривають ряд можливостей. Наш проєкт скерований на  РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ ВИЩОЇ ОСВІТИ (Capacity Building in higher education, CBHE) – проєкти співпраці між закладами вищої освіти з Європи, України та інших країн-партнерів програми Еразмус+ щодо розбудови потенціалу задля впровадження реформ у сфері вищої освіти на основі розвитку Болонського процесу. цей напрямок відкритий для участі академічних та неакадемічних партнерів.

ukrothe