#ErasmusPlus #OccupationalTherapyUkraine #ErasmusOfficeUkraine #DrohobychUniversity #VIVES #UKROTHE

27 квітня о 14:00 год. стартувала чергова робоча зустріч команди проєкту Erasmus+ KA2 “UKROTHE”, метою котрого є розробка навчальної програми з ерготерапії за грантової підтримки Європейської комісії. Учасниками зустрічі стали усі партнери проєкту, модератор зустрічі та координатор – Шарон Схільварт (VIVES University of Applied Sciences). Шарлот Пілістер, Ірина Турчик, Наталія Закаляк, Сергій Рокутов (ПДАФКС) та Наталія Вольєва (ХНУ) озвучили підсумки проведених інтерв’ю. Ніна Грибок поділилась досвідом проведення анкетування серед студентів ДДПУ, а Шарлот Пілістер підсумувала показники та отримані дані від трьох університетів. До оцінки роботи та планування подальших кроків реалізації проєкту в ході обговорення долучились також Іван ВанХюлле, Анн-Марі Денольф, Люк Веркрус, Олег Базильчук, Жоакім Файяс, Галина Яджак, Олег Масний та ін. представники команди. Вдячні за участь у зустрічі та надані цінні поради Erasmus+ Офісу в Україні, а саме: Світлані Шитіковій та Жанні Талановій.

4 2 banner-high