21 квітня 2023 року відбувся робочий візит делегації Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (в.о. керівника відділу міжнародних зв’язків, координатора програми «Подвійне навчання» Наталії Гойванович, доцента кафедри біології та хімії, куратора спеціальності «Біотехнологія медична» Світлани Волошанської, завідувача кафедри біології  та хімії Світлани Монастирської) до Полонійної Академії в Ченстохові.

Були обговорені питання організації освітнього процесу за програмою «Подвійне навчання» спеціальності «Біотехнологія медична», терміни проходження виробничих практик студентами випускного курсу та реалізацію академічних мобільностей за програмою Erasmus. Також обговорювалось питання розширення переліку спеціальностей для навчання за програмою подвійного дипломування на наступний навчальний рік.

#DrohobychUniversity