У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся семінар для керівників відділів міжнародних зв’язків Західної України.

На семінарі лекторами німецької організації ДААД представлено організацію ДААД, її завдання та цілі, програми міжнародної співпраці з Німеччиною.

Представники Австрійської академічної служби обмінів представили можливості співпраці з Австрійськими ВНЗ і організаціями.

Представник Міжнародного бюро Федерального міністерства освіти і досліджень Німеччини в Україні ознайомив з можливостями міжнародної співпраці між Україною і Німеччиною у сфері досліджень.

Керівник відділу міжнародної співпраці університету у Цвікау, Німеччина, розповіла про створення активних партнерів між німецькими та східноєвропейськими університетами на прикладі співпраці між університетами у Цвікау і Чернівцях.

Ознайомлено з програмами Європейського союзу, такими як Tempus i Erasmus Mundus, в яких можуть брати консорціуми університетів з багатьох країн з метою розвитку освіти.

Якщо Вас зацікавила тематика даного семінару, звертайтеся за інформацією і можливостями співпраці у міжнародній сфері.

Навчальні заклади і організації у Німеччині шукають конкретних партнерів для наукової і освітньої співпраці і участі в проектах, тому якщо у Вас є ідея чи проект варто спробувати поширити про себе інформацію. З цією метою звертайтеся до відділу міжнародних проектів.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича веде активну міжнародну діяльність зокрема  тісно співпрацює з усіма присутніми організаціями.

By mp