Цей курс відбудеться в період з 16 по 24 березня 2023 року і відкритий для викладачів всіх рівнів та дисциплін.
У вас буде можливість отримати нові навички та знання, щоб ефективно використовувати ІКТ у своєму навчанні. За допомогою курсу ви дізнаєтеся, як використовувати ІКТ для створення цікавих та інтерактивних уроків, як оцінювати та використовувати цифрові ресурси та як використовувати ІКТ для полегшення спільного навчання у ваших класах.
На курсі “Неформальна освіта” ви розвинете навички використання для класу. Завдяки цьому ви зможете створити освітнє середовище, зосереджене на студентах, та як інтегрувати неформальну освіту у своє викладання.
Приймаючи участь у цих курсах, ви станете більш впевненими та компетентнішими у використанні нових інструментів, що дозволить вам краще залучити своїх студентів та покращити їхній досвід навчання
Але також, під час курсу, ви матимете нагоду відвідати село Діда Мороза, де дізнаєтесь про історію та культуру району.
Також будемо досліджувати приголомшливу природну красу сусідніх лісів та озер.
Не пропустіть цю унікальну можливість відчути магічне призначення під час вивчення нових методик викладання. Реєструйтеся сьогодні та приєднуйтесь до нас у селі Санта Клаус у Фінляндії!

На зображенні може бути: небо та текст «Teacher Course FINALND 16-24 MARCH 2023 JOIN US IN SANTA CLAUS VILLAGE AURORA BOREALIS Erasmus+ EDU2GROW»

By vmp