12 жовтня 2022 року університетський гуртожиток №5 відвідала міжнародна делегація представників освітянської профспілки на чолі із Головою Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Марією Яцейко. До складу делегації ввійшли: голова Американської федерації вчителів Ренді Вайнгартен; представники Американської федерації вчителів Майкл Рауел, Ендрю Крук, Патріція Кіфер; заступниця голови Профспілки вчителів Польщі Дорота Обідняк; регіональний директор Центру солідарності АФП-КВП Руді Портер; організатори Проєкту «Дія заради дітей України» Ірвін та Карен Редленер.

Гостей зустріли ректор університету професор Валентина Бодак, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності Ігор Гриник, голова профкому працівників університету Олена Куцик, голова профкому студентів Ігор Гівчак та інші посадові особи університету.

Делегація відвідала університетський гуртожиток не випадково, адже їхньою метою було побачити умови проживання внутрішньо переміщених осіб, дізнатися їхні потреби й побажання. Гості мали нагоду поспілкуватися з освітянами-переселенцями, які покинули рідні домівки у зв’язку з московитською навалою. Історії важкої втечі, переїзду та поселення в гуртожиток вражали трагічністю.

Гості оглянули також гуртожиток №1, стан ремонтних робіт, які там ведуться, та поцікавилися потребами для облаштування житлових кімнат. А ще пообіцяли неодмінно допомогти у капітальному ремонті відновлюваного університетського гуртожитку.

Насамкінець делегація висловила вдячність за теплу зустріч, побажала внутрішньо переселеним особам здоров’я, мирного неба та швидшого повернення до своїх осель, а також виразила підтримку українцям у боротьбі з російською ордою.

1 2 3

4 5 6

7 8 9

 

By vmp