Зважаючи на співпрацю між нашими закладами, Сенат Полонійної Академії в Ченстохові (Польща) виділив стипендії для студентів Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка, а саме:

–         3 стипендії для бакалаврату на спеціальності бізнес адміністрація та вчитель англійської та другої іноземної мови

–         3 стипендії для магістратури на спеціальності вчитель англійської та другої іноземної мови та міжнародні економічні і правові відносини.

Також було виділено 50% стипендій ще для 5 студентів на вищезазначені спеціальності.

Стипендія покриває повний курс навчання у Полонійній Академії: для бакалаврату – це 3 роки та для магістратури – 2 роки навчання. Згідно цих стипендій, наші студенти навчаються в Полонійній Академії безкоштовно один рік (бакалавр) та пів року (магістр), а потім отримують стипендію Erasmus, яка надає їм можливість обирати з запропонованого списку певний вуз Європи, де вони продовжуватимуть навчання на протязі одного семестру. Після закінчення цього семестру навчання знову продовжуватиметься в Полонійній Академії.

Цьогоріч троє студентів з Інституту іноземних мов скористались наданою їм можливістю та поїхали на безкоштовне навчання до Полонійної Академії.