Наскільки яскравим, пізнавальним та плідним був сьогоднішній день!

Студентська інтеграція відбувається неймовірно стрімко! Сьогоднішній workshop та наші спільні дискусії принесли чималих результатів та ідей для подальших роздумів. “Geopolitics:Imagining Galicia” – тематика нашої першої частини зібрання.

Друга частина була надзвичайно емоційною та чуттєвою! Тема війни в Україні змусила кожного із присутніх замислитися над усіма подіями, що відбуваються зараз в Україні … Однак сьогоднішній день – це ще один крок до нашої перемоги! Доцентка Дрогобицького державного педагогічного університету Віра Меньок разом із студентками-полоністками, з палкою любов’ю у серці до Батьківщини, представили проблему :”The Echoes of War in Ukraininan Literature”. Смуток за рідною землею та містом із запахом кориці теж неодноразово проявлявся в наших дискусіях. Дрогобич не можна уявити без Шульца, як і самого Шульца без Дрогобича. Ми спробували перенестися у наше чудове та затишне містечко, де все наповнене любов’ю, де вуличками видніється постать Шульца.

“W Drohobyczu wszyscy mieliśmy jednego i tego samego znajomego. Nazywał się Schulz. Spróbuj go sobie przypomnieć. Albo wyobrazić”.

Сергій Жадан “Дрогобич”.

#DrohobychUniversity

#ErasmusPlus

#Любліндень3

By vmp