27 – 28 червня Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка відвідали представники вищих навчальних закладів Ченстохови (Польща) та Ціттау (ФРН), а саме ксьондз-прелат, професор, почесний доктор ДДПУ, проректор з міжнародної співпраці Полонійної академії в Ченстохові Анджей Криньскі та професор, почесний доктор Дрогобицького університету, ректор Міжнародного економічного інституту в Ціттау (Німеччина) та Міжнародного німецько-казахстанського університету в Астані Матіас Крамар.

На зустрічі були присутні ректор професор Надія Скотна, проректори з науково-педагогічної роботи: професор Мирон Чернець та професор Юрій Кишакевич, керівник Центру європеїстики доцент Ярослав Лопушанський, декан факультету економічної освіти та управління професор Мирон Баб’як, заступник декана факультету економічної освіти та управління доцент Павло Скотний та завідувач кафедри моделювання інформаційно-комунікативних технологій в економіці професор Богдан Кишакевич.

Метою зустрічі було обговорення можливості отримання студентами нашого університету подвійних дипломів. Ксьондз-прелат Анджей Кринські представив програму отримання спільних дипломів в Полонійній академії в Ченстохові за напрямками бакалавр та магістр. Студенти університету матимуть змогу паралельно здобувати освіту у польському навчальному закладі і, таким чином, отримати два дипломи.

Планується підготовка нового чотирьохстороннього проекту (Польща – Україна – Німеччина – Казахстан) з впровадження нових енерго- та природоощадних технологій. Також обговорювалось питання проведення в Ченстохові у вересні цього року спільної екологічної конференції «Енергоконцепції майбутнього».

Професор Матіас Крамар запропонував Університету прийняти участь у Всесвітній екологічній виставці, яка проходитиме в м. Астана 2017 року, на якій представлятимуться розробки у галузі інноваційних екологічних технологій.

By vmp