14 – 15 лютого 2014 року у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка перебувала делегація Люблінського католицького університету у складі ректора ксьондза, професора Антоні Дембінські та директора інституту адміністрації професора Магдалени Питер з робочим візитом.

Від ДДПУ у зустрічі прийняли участь: ректор професор Скотна Н.В., проректори професори Чернець М.В. та Кишакевич Ю.Л., заст. декана філологічного факультету доцент Іваночко Г.О., декан історичного факультету професор Тимошенко Л.В., зав. кафедрою правознавства, соціології та політології доцент Щудло С.А., декан педагогічного факультету доцент Кутняк І.М., зав. кафедрою загальної педагогіки та дошкільної освіти професор Чепіль М.М., декан інституту іноземних мов професор Кемінь В.П., заст. декана інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій доцент Скотний П.В., заст. декана факультету фізичного виховання доцент Турчик І.Х., керівник Полоністичного центру доцент Меньок В.В.

На зустрічі обговорювалась низка питань з розвитку міжнародної співпраці між КУЛ і ДДПУ. Зокрема найважливішим питанням було обговорення пропозиції Люблінського католицького університету про залучення університету до Східноєвропейської міжнародної консорції університетів під егідою КУЛ. Окрім того ректор КУЛ ксьондз, професор Антоні Дембінські у рамках діяльності консорціуму запропонував розробку узагальненого спільного проекту між його учасниками.

У результаті обміну думками наш університет виявив зацікавленість в участі у цій загальноєвропейській престижній організації.

Також обговорювались достатньо детально пропозиції співпраці між структурними підрозділами університету та КУЛ. Обговорювалось питання активізації міжуніверситетського обміну студентів та НПП, зокрема з педагогічних напрямів підготовки. Планується прийняття участі 4 груп дослідників з ДДПУ у підготовці спільних монографій.

Проводилися консультації з організації спільної роботи для залучення студентів нашого університету до програми «Подвійний диплом» за різними спеціальностями. Ректор Люблінського католицького університету ксьондз, професор Антоні Дембінські запросив делегацію Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відвідати у квітні-травні КУЛ з метою подальших узгоджень реалізованих напрямів співпраці.

На завершення зустрічі ректор ДДПУ, професор Надія Скотна виразила сподівання, що спільними зусиллями вдасться забезпечити успішне виконання запланованих заходів.

By vmp