«Я студентка ІV курсу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, навчаюся на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи на психологаЦього року університет надав мені можливість поїхати на навчання з обміну в Університет прикладних наук ВІВЕС (Бельгія). Про академічну мобільність дізналася ще на І курсі від студентів, які раніше брали участь у такому навчанні. Їх захоплені відгуки вмотивували мене докласти зусиль, щоб пройти відбір і досягти омріяної мети. Нещодавно я сама повернулася після 3-х місячного навчання в бельгійському університеті з безліччю незабутніх вражень.

Найперше – навчання у ВІВЕСі відрізняється від звичного нам. Я була студенткою програми e-Society, яка стосувалася вивчення зв’язку психології людини і новітніх технологій. Для мене, як для майбутнього психолога, це був дуже цінний досвід. У межах програми ми відвідували музеї, дослідницькі центри та інші факультети. Лекції для нас проводили не тільки наші викладачі, а й спеціалісти в конкретній сфері з різних країн світу. Також у процесі навчання було безліч практичних занять, які сформували нові навички. Важливим вважаю і те, що мій рівень володіння англійською значно поліпшився.

Крім того, університет забезпечив нам культурний відпочинок: екскурсії до різних міст Бельгії, безліч студентських зустрічей у неформальній обстановці, багато можливостей для створення міжособистісних зв’язків зі студентами інших країн.

Завдяки програмі Еразмус+ ми відвідали не тільки Бельгію, а й багато визначних місць Європи (Франція, Нідерланди, Німеччина).

Описати весь спектр вражень та емоцій у декількох реченнях насправді важко, але це дійсно був безцінний досвід, за що велика вдячність відділу міжнародних зв’язків університету, нашому тодішньому деканові Ігорю Гринику та всім, хто допомагав і сприяв нашому закордонному досвіду».

Ірина РАДИК,

студентка ІV курсу факультету психології,

педагогіки та соціальної роботи

7 1

3 4

5 6 2

Print

By vmp