Запрошуємо до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Європейські студії в Україні: здобутки, виклики та перспективи», метою якої є комплексне і всебічне (пере)осмислення освітянського досвіду та найкращих практик у сфері європейських інтеграційних досліджень у нашій державі та ролі академічної спільноти у зближенні України з Європейським Союзом.

Деталі на сайті: aprei.com.ua
Конференція є частиною академічних ініціатив Української Асоціації Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції, що спрямовані на творення більш сучасного, інклюзивного та динамічного професійного середовища для українських освітян і науковців, які спеціалізується на вивченні європейських інтеграційних процесів.

Місією конференції є активізація взаємодії представників освітянського середовища, органів державної влади та громадянського суспільства в процесі розповсюдження знань про ЄС.
Конференція має на меті стати платформою для більш широкого поширення та використання напрацьованих результатів та забезпечення синергії проектів Жана Моне в Україні.
Конференція відбувається у рамках проекту Європейського Союзу Еразхмус+ 575385-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-SUPPA: “Enhanced Visibility on European Integration Teaching and Research” за програмою ім.Жана Моне.
До участі у конференції запрошуються представники усіх академічних наук, що залучені до викладання різних аспектів європейських інтеграційних процесів, а також представники громадських організацій, державного сектору та усіх, хто цікавиться розвитком Європейських студій в Україні.
Особливо заохочуємо до участі усіх, хто був залучений у різні роки до реалізації проектів у рамках напряму Жана Моне в Україні.
Форма участі: очна/заочна.
Робочі мови конференції: українська, англійська та російська.
Місце проведення: Київський Національний Економічний Університет імені Вадима Гетьмана
Час проведення: 02 червня 2017 р.
За підсумками конференції буде опубліковано збірник матеріалів.
Тематика секційних засідань конференції буде сформована на основі отриманих матеріалів.
Умови участі та реєстрація:
Участь у конференції та публікація матеріалів – безкоштовні.
Учасникам необхідно до 12 травня 2017р. направити тези доповідей на електронну скриньку Організаційного комітету: aprei.ukraine@gmail.com та зареєструватися за посиланням
Організаційний комітет конференції залишає за собою право на відбір матеріалів. Про результати буде повідомлено до 20 травня 2017 р.
Тези, які будуть оформлені без дотримання вимог та подані із запізненням, розглядатися не будуть.
Матеріали конференції будуть надруковані методом прямого відтворення тексту, що був наданий авторами, які несуть відповідальність за його достовірність, зміст і стилістику, за правильне цитування джерел та посилання на них.